Spotkanie "Przywrócić Dzieciom Uśmiech" odwołane

Szanowni Państwo,

        Informujemy, iż organizowane corocznie i zaplanowane na 7 czerwca br. Spotkanie Dzieci i ich Przyjaciół „Przywrócić Dzieciom Uśmiech” w Żmiącej oraz towarzyszące mu XVII  Małopolskie Spotkania Rodzin Adopcyjnych wraz ze świętowaniem 25 – lecia działalności Ośrodka Adopcyjnego i Placówek Opiekuńczo  - Wychowawczych Dzieło Pomocy Dzieciom, niestety NIE ODBĘDĄ SIĘ.

        Odwołanie ich wynika z zaleceń odnośnie zapobiegania, przeciwdziałania i  zwalczania COVID-19 , w tym zakazu organizacji imprez masowych.

        Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy już angażowali się w organizację spotkania, zainwestowali i zarezerwowali swój czas, siły i umiejętności w przygotowanie programu, scenografii, materiałów, czy po prostu planowali swój udział wraz z dziećmi. 

        Mamy nadzieję, że powrócimy do przygotowań w następnym roku, gdy  przedsięwzięcie, na które tak licznie przybywacie całymi rodzinami, które stało się miejscem wielu dobrych emocji, będzie mogło zostać zrealizowane i będziemy mogli świętować wspólnie w bezpieczny sposób. 

        Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!

         Za Zarząd Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacji Ruperta Mayera

Jan Gruszka SJ

Jan Mader         

Józefa Katarzyna Mader

 

 

Script logo