Prośba o wsparcie

Drogi Darczyńco,
 
W imieniu podopiecznych Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacja Ruperta Mayera z siedzibą w Krakowie przy ul. Rajskiej 10 z filia w Żmiącej, zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe – jakikolwiek gest dobroci.
 
Obecnie Fundacja boryka się z trudnościami finansowymi, otrzymuje do zapłaty bardzo wysokie rachunki za media (w załączniku poniżej porównanie dwóch faktur za gaz - zeszłorocznej i obecnej). Wpłaty 1% podatku, które wspierają materialnie działania Fundacji, kończą się. Aby nie zakłócać standardu życia naszym podopiecznym i móc kontynuować działania statutowe (m.in. zabezpieczać bieżące potrzeby placówek, wakacje w Żmiącej) zwracamy się z prośbą o wsparcie.
 
Nasza Fundacja jest organizacją pożytku publicznego (nr KRS 0000095631), nie prowadzi działalności gospodarczej a działalność statutową realizuje w oparciu o darowizny ludzi dobrej woli, mających Wielkie Serca.
 
Nasi podopieczni to dzieci samotne, porzucone, pozbawione opieki rodzicielskiej, zaniedbane fizycznie i wychowawczo. Wymagają one nie tylko okazywania im serca, zaangażowania w ich problemy emocjonalne, ale także inwestowania w ich podstawowe potrzeby bytowe, w leczenie oraz rozwój i edukację.
Za wszystkie dary będziemy niezwykle wdzięczni. O wszystkich naszych Przyjaciołach, Darczyńcach, Aniołach Dobroci pamiętamy w modlitwie.
 
W imieniu podopiecznych Fundacji,
Katarzyna i Jan Mader
 
 
 
 
Script logo